Учні нашої школи відвідали львівську військову частину №3002 ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

17 березня 2016 року учні 7-А кл. та 9-В кл. разом із учителем історії Петренко Г.Г. та вчителем зарубіжної літератури Жеребецькою І.Б. відвідали львівську військову частину №3002 ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Учні познайомилися з удовою С.Кульчицького пані Надією, яка провела дуже цікаву екскурсію військовою частиною. Школярі відвідали бібліотеку, тренінгові кімнату та відпочинкову кімнату-релакс, глядацький зал, казарму, стрільбище. Пані Надія розповіла також про героїчне життя та подвиг Сергія Кульчицького, про побут солдат, які служать у цій частині. Учням дуже сподобалась екскурсія, деякі навіть вирішили в майбутньому пов’язати свою професію зі службою в ЗСУ.