Вшанування пам’яті Кобзаря

Народний герой, портрети якого прикрашали кожну українську оселю.Постать, перетворена на ікону. Саме таким ми уявляємо собі Тараса Шевченка.Та разом із цим, це – жива людина, історія життя якої, хоч і добре відома нам,та досі не залишає нас байдужими.

З метою вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України – Т.Г. Шевченка, формування культури мовлення через красу і багатство Шевченкового слова учні 6-х та 7-Г класів (кл. керівники Савчин І.М., Лебідь І.І., Біда О.В., Миронова М.І.) взяли участь у перегляді вистави «Наш Тарас», яка відбулася 17.03.2016 р. у приміщенні Першого академічного театру для дітей та юнацтва.

Вистава за творами, документами, листами та спогадами – це спроба зануритися у життя видатної людини, людини, яка залишила послання наступним поколінням.