Франко, якого ми не знали

Цього року в Україні святкують подвійний ювілей. Так, у 2016-му виповнюється одразу дві дати, які пригадують нам біографію одного із найвидатніших письменників новітньої української літератури – Івана Франка. Цей рік – ювілейний (160 років із дня народження) і, водночас, скорботний (100 років із дня смерті) для шанувальників Івана Франка.

За обсягом знань, багатством лексичного запасу він був енциклопедією, а за працьовитістю, результативністю та глибиною мислення його величають титаном думки і праці.

У рамках відзначення цих пам’ятних дат учні 8-Г класу разом з класним керівником Мироновою М. І. 14 вересня відвідали літературно-поетичну виставу “Франко, якого ми не знали”, яка демонструвалася у Львівському торговельно-економічному університеті.

Учні почули цікаві факти і зворушливі історії із життя Івана Франка, разом з акторами поринули у світ боротьби і відчаю, ненависті і любові, якими було пронизане життя поета.