Інтерактивний музей «D. S. Таємна аптека»

17.02.2017р. учні 7-А та 7-Б класів (кл.кер. Савчин І.М., Лебідь І.І.) відвідали перший інтерактивний музей фармації в Україні «D.S. Таємну аптеку».

Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній, 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було “знайдено” таємний вхід у підземелля. Тут “виявили” давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі “варить” мило для хабарників і “виготовляє” піґулки для щастя.
Багате історичне минуле фармації древнього Львова було представлене у сучасній формі відео-екскурсії. Учні мали змогу зануритись у загадкову атмосферу львівського підземелля, довідатись історію про останнього алхіміка світу та несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, а також придбати ексклюзивні пігулки для щастя та інших потреб та оригінальні сувеніри таємних львівських майстрів.