«СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ - ОБЕРИ ЖИТТЯ»

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія.
З метою профілактики та запобігання ВІЛ-інфекції серед дітей та молоді, підвищення рівня знань щодо ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, 1 грудня практичним психологом школи Лебідь І.І. серед учнів 8-х класів було проведено профілактичний практикум «ВІЛ/ СНІД: повинен знати кожен».

Підлітки переглянули відеосюжет на відповідну тематику, взяли участь в інтелектуально-пізнавальній грі «Володар кілець» і ще раз переконалися у тому, що будь – яку хворобу краще попередити, аніж зупинити.
Проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.