Співпраця школи із вузами Львова
05.12.2017р. відбулися загальношкільні батьківські збори 9-х класів. Одним із основних питань, які розглядалися – це можливість випускникам 9-х класів впродовж 10, 11 класів навчатися у коледжі «Інноваційних технологій» інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка». Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом молодшого спеціаліста.

Презентацію провели заступник директора інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» Цубів Леонід Володимирович та директор коледжу «Інноваційних технологій» Батьковець Наталія Олегівна.
Ця зустріч була проведена в рамках співпраці інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» із класами економічного профілю школи.