Участь команди 9-их класів у «Фінансовому брейн-рингу»

13 березня у рамках проведення Всесвітнього тижня грошей («Global Money Week») команда 9-их класів СЗШ № 90 разом з вчителем економіки Мироновою М. І. прийняла участь в інтерактивних іграх «Фінансовий брейн-ринг» та «Успішний фінансист», які відбувалися у Львівському інституті Університету банківської справи.

Участь команди 9-их класів у «Фінансовому брейн-рингу»

Учні проявили неабияку згуртованість, креативно представили свою команду, відгадували назву фінансових понять за ребусами та означеннями.

Участь команди 9-их класів у «Фінансовому брейн-рингу»

За перемогу у запеклій та цікавій боротьбі змагалося 10 команд, незважаючи на те, що інші учасники були учнями 10 класів, команда нашої школи здобула почесне 3 місце.

Участь команди 9-их класів у «Фінансовому брейн-рингу»

У нагороду учні отримали нерозрізаний аркуш банкнот номіналом 5 грн від Національного Банку України, а також ювілейну монету «Кіборги» номіналом 10 грн.