5 Б на екскурсії “Фортеця Тустань і водоспад Кам’янка”

Учні 5-Б класу(класний керівник Єдинак І.Я.) побували на екскурсії “Фортеця Тустань і водоспад Кам’янка”. Ця екскурсія для тих, хто прагне побувати у найбільш мальовничому куточку Львівських Карпат та кого цікавить історія наших земель, збережена у камені.

Урицькі скелі, що на Сколівщині, є одним із семи чудес України. В жодному іншому гірському масиві Європи немає аналога цієї пам’ятки природи та археології. В XI–XIII ст. тут була давньоруська фортеця для захисту від татаро-монгольських завойовників. Від неї залишились рештки стін та будівельних конструкцій, а також вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи.
Урицькі скелі, що здіймаються у висоту на 50 метрів, та історико-ландшафтний комплекс “Тустань” є частиною природного національного парку “Сколівські бескиди”, який за своєю площею є найбільшим в Україні. Під час екскурсії оглянули один з найгарніших водоспадів – Кам’янки, який знаходиться на однойменній річці Кам’янка.
5 Б на екскурсії “Фортеця Тустань і водоспад Кам’янка”

Діти захоплені красою цих неймовірних краєвидів. Позитивний настрій був у кожного!