25 жовтня 2018р. відбулася творча зустріч з учнями ЛССМ школи-інтернату ім. С.Крушельницької, яку підготувала учитель історії Петренко Г.Г. Складні п’єси та популярні теми щоразу бурхливими оплесками зустрічав зал, заповнений учнями нашої школи та вчителями.

Творча зустріч Творча зустріч Творча зустріч Творча зустріч Творча зустріч Творча зустріч Творча зустріч
Колектив школи-інтернату ім. С. Крушельницької, під керівництвом заслуженого артиста України, керівника оркестру духових інструментів Карпина Івана Миколайовича продемонстрував високу виконавську майстерність.

Щира подяка заступнику директора з виховної роботи музичної школи-інтернату  ім. С. Крушельницької, члену спілки журналістів Джурику Ярославу Андрійовичу за організацію зустрічі.