Учні 6 Б класу побували у міні-пекарні "Еко Татко"

14 жовтня учні 6 Б класу разом з класним керівником побували у с .Шегині Мостиського р-ну на міні-пекарні “Еко Татко”. Вони взяли участь у майстер-класі та успішно пройшли навчання з випічки справжнього живого хліба з висівками, замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах.

Учні 6 Б класу побували у міні-пекарні "Еко Татко"

Діти дізналися про давні традиції хлібовипікання, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше – отримали радість та позитивну енергію від своєї праці.
Учасники поїздки мали змогу побувати на кордоні України з Польщею, та побачити, як працює наша прикордонна служба. Також, організатори майстер-класу підготували для дітей справжнє свято з танцями і караоке.
Кожен учасник отримав іменний сертифікат та привіз додому спечений ним самостійно екологічний хліб, запах і смак якого запам’ятає назавжди!