21 грудня 2018р. учні 9А класу (кл.кер. Савчин І.М.) відвідали інтерактивний музей історії електрифікації. Учні дізналися як світло з’явилося у домівках львів’ян, про постаті, які до цього доклались, про матеріали, які тоді використовували. Учні мали змогу побувати у “лабораторії Тесли”, де побачили котушку Тесли, яка демонструє безпровідну передачу електрики до лампочок, карту трамвайних маршрутів, позначених літерами, з путівника міжвоєнного періоду; колекцію лічильників з початку ХХ століття; схему акумуляторних батарей, які колись були розміщені в підвалі львівської опери. Серед експонатів є також зменшена копія електричного трамвая, який учні змогли запустити за допомогою генератора, який трансформує механічну енергію в електричну. Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною.