Випускний у Карпатах!
8-9 червня 2019р. учні 9А та 9Б класів разом зі своїми класними керівниками Савчин І.М. та Лебідь І.І. успішно поєднали випускний із відпочинком у Карпатах.
З величезним захопленням та задоволенням випускники вирушили у Славське – найвідоміший і відвідуваний курорт в українських Карпатах. Учні мали можливість подивитися на панорами Карпат з вершини г.Тростян, на яку веде канатно-крісельний підйомник довжиною 2700 м від підніжжя до вершини гори. Неймовірні пейзажі та тутешні краєвиди не залишили нікого байдужими.
Відвідали Національний природний парк «Сколівські Бескиди», одним із найцікавіших об’єктів якого є річка Кам’янка та мальовничий водоспад, що являє собою цілий каскад водограїв висотою до семи метрів. Також відвідали сувенірний ринок, де придбали цікаві дрібнички на спогад про Карпати.

Ну от і все, дорога додому. Два дні відпочинку промайнули досить швидко і залишили незабутні теплі та приємні спогади!
Нехай ваш життєвий шлях, дорогі наші учні, веде вас лише до найвищих вершин, таких, які ви бачили у наших Карпатах!