До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
29 листопада 2019 року, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОм, учні 10-Б класу разом з практичним психологом школи Лебідь І.І. організували і провели:
– акцію «Червону стрічку носять небайдужі»;
– флешмоб «Не варто боятися. Потрібно знати!», метою якого було проінформувати учнів та учителів школи про проблему ВІЛ/СНІДу та зруйнувати міфи про людей, що живуть із ВІЛ;
– настільну гру «Володар кілець» для учнів 8-х класів з метою: збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІД, ризикованою стосовно ВІЛ-інфікування поведінкою; обговорити важливі та суперечливі питання щодо оточуючого середовища, здоров’я, ризиків щодо інфікування ВІЛ, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД осіб в Україні.