Участь у проекті «Булінг STOPS Тут»
21 листопада 2019 року учні школи Дарина Чорна та Діана Лебідь під керівництвом практичного психолога І.Лебідь передавали естафету шкільного челенджу «Булінг STOPS Тут» учням Ліцею 93. Метою проекту є попередження та профілактика випадків цькування серед дітей в закладах освіти. Спеціалістами відділу навчання, стажування та практики управління персоналом Львівської міської ради проведено презентацію та лекцію для учасників проекту. Презентуючи відеоролик, автором якого є учениця 8-Б класу Дарина Чорна, учні намагалися донести до своїх однолітків що таке булінг, яка настає відповідальність за його вчинення, що потрібно робити у випадках, коли їх цькують; популяризувати дружбу, довіру, підтримку та взаємодопомогу в учнівському колективі.