Участь у спільному практичному занятті з економіки з іноземними студентами

26 листопада 2019 року учні економічного 10-А класу (класний керівник Ірина Савчин) побували у Львівському торговельно-економічному університеті на практичному занятті з предмету «Основи економіки», яке проводив кандидат економічних наук, доцент Юрій Миронов для іноземних студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Участь у спільному практичному занятті з економіки з іноземними студентами

На занятті, яке проводилось англійською мовою, учні спільно із студентами розв’язували задачі з теми «Попит та пропозиція», а також прийняли участь у командній економічній грі.

Участь у спільному практичному занятті з економіки з іноземними студентами

Старшокласники на занятті закріпили набуті на уроках економіки та фінансової грамотності (вчитель – Мар’яна Миронова) теоретичні знання та попрактикувались у спілкуванні англійською мовою професійного спрямування.