Учні 9-Б та 11-Б класів з метою профорієнтації відвідали “День відкритих дверей”

06 листопада 2019р. учні 9-Б та 11-Б класів СЗШ №90 м.Львова (кл.керівники Подоляк І.В. і Жеребецька І.Б.) з метою профорієнтації відвідали "День відкритих дверей" у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Учні ознайомилися зі спеціальностями, правилами прийому, сучасними аудиторіями та лабораторіями, творчим студентським життям. Щиро дякуємо викладачам та студентам коледжу за цікаву екскурсію та власні смаколики!

Учні 9-Б та 11-Б класів з метою профорієнтації відвідали "День відкритих дверей" листопада 2019р. учні 9-Б та 11-Б класів СЗШ №90 м.Львова (кл.керівники Подоляк І.В. і Жеребецька І.Б.) з метою профорієнтації відвідали "День відкритих дверей" у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Учні ознайомилися зі спеціальностями, правилами прийому, сучасними аудиторіями та лабораторіями, творчим студентським життям. Щиро дякуємо викладачам та студентам коледжу за цікаву екскурсію та власні смаколики!

1 коментар

1. Тетяна Мельничук сказав:

Дорогі друзі! Щиро вдячні, що Ви відвідали 6 листопада 2019 року наш професійно-профорієнтаційний захід – День відкритих двей. Сподіваємось, що це дасть змогу Вашим випускникам остаточно визначитися з вибором майбутнього життєвого шляху. Але маємо до Вас велике прохання: виправіть, будь ласка, назву навчального закладу, який Ви відвідали, на Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного серіву (ву. І.Пулюя, 36). Названий Вами навчальний заклад знаходиться за адресою: ву. І.Пулюя, 42. Будемо Вам безмежно вдячні і прошу вибачення за клопіт. З надією на подальшу співпрацю – Мельничук Тетяна Петрівна, методист Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу