06 листопада 2019р. учні 9-Б та 11-Б класів СЗШ №90 м.Львова (кл.керівники Подоляк І.В. і Жеребецька І.Б.) з метою профорієнтації відвідали “День відкритих дверей” у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Учні ознайомилися зі спеціальностями, правилами прийому, сучасними аудиторіями та лабораторіями, творчим студентським життям. Щиро дякуємо викладачам та студентам коледжу за цікаву екскурсію та власні смаколики!

Учні 9-Б та 11-Б класів з метою профорієнтації відвідали "День відкритих дверей" листопада 2019р. учні 9-Б та 11-Б класів СЗШ №90 м.Львова (кл.керівники Подоляк І.В. і Жеребецька І.Б.) з метою профорієнтації відвідали “День відкритих дверей” у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Учні ознайомилися зі спеціальностями, правилами прийому, сучасними аудиторіями та лабораторіями, творчим студентським життям. Щиро дякуємо викладачам та студентам коледжу за цікаву екскурсію та власні смаколики!