До Міжнародного дня людей з інвалідністю!
3 грудня 2019 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю учениці 8-Б класу Діана Лебідь та Дарина Чорна (під керівництвом практичного психолога Лебідь І.І) провели прес-інформування учнів школи з такої важливої та актуальної для нашого суспільства теми, як «Інвалідність – це не вирок!» Учителям було презентовано розроблений до Міжнародного дня людей з інвалідністю – порадник для вчителя. Також з метою виховання здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе; виховання позитивного ставлення до осіб з інвалідністю; виховання доброзичливості, чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості у 6-В класі (кл. кер. Данилів М.В.) практичним психологом проведено урок з елементами тренінгу «Міжнародний день людей з інвалідністю».