Урок у музеї
5 лютого учні 6-А класу СЗШ № 90 (кл.керівник Чучвера І.В., вч.зарубіжної літератури Жеребецька І.Б.) м.Львова провели урок зарубіжної літератури у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького.

Тема уроку – “Описи природі та їхня роль в оповіданні Джека Лондона “Жага до життя”. Учні не лише пояснювали роль описів природи в оповіданні, малювали власні ілюстрації до твору та “Хмарки слів”, а й ознайомились із видами пейзажу та його функціями й елементами, із задоволенням виконали практичні завдання. Щиро дякуємо екскурсоводу музею – чарівній п.Ірині – за співпрацю та чудову екскурсію двома виставками: “Тиша” та “Дорога – це життя, життя – це мистецтво” (творчість польського художника кінця ХІХ-початку ХХст. Яцека Мальчевського)!.

Урок у музеї