Наші досягнення

Середня загальноосвітня школа № 90м. Львова працює з 1986 року. Історія школи багата на яскраві подіі, пам'ятні зустрічі, незабутні враження від успіхів та перемог.

У 2014-2015 навчальному році у школі навчається 1075 учнів – це 36 класів з середньою наповнюваністю 30 учнів. Високий творчий потенціал педагогів. З 88 вчителів - 49 є спеціалістами вищої кваліфікаційної категорії, 16 вчителів-методистів, 24 старших учителів, а вчитель Гелон Х.М. отримала звання заслуженого вчителя України. Неодноразово наші вчителі є учасниками та призерами конкурсу „Вчитель року”, працюють тренерами у Всеукраїнських проектах, роботи вчителів школи друкуються в науково-методичних виданнях.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. На високому рівні ведеться робота з обдарованими дітьми. У школі працює НТУ „Золоте колосся”. Так, щороку зростає кількість переможців та призерів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт. Кращі учні школи щороку залучаються до навчання в секціях МАН.

Результати участі учнів школи №90 у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з 2008 до 2017 року наведено ТУТ.

Профільність навчання старшої школи- економічний та хіміко-біологічний профілі; а також введено допрофільне навчання з 8 кл.-поглибленне вивчення математики, хімії,біології та економіки.

Школа має 2 комп'ютерні класи, інтерактивний кабінет біологіі, сучасний стоматологічний кабінет. До активів школи належить басейн, який сприяє оздоровленню учнів.

Гордістю школи є випускники- багаторазовий чемпіон світу з боксу Роман Джуман, чемпіон України з боротьби О.Мутіна , учні школи - триразові срібні чемпіони з веслування брати Дацьківи. Наші випускники є провідними спеціалістами в різних галузях суспільної діяльності.

На базі школи працює клуб спортивного танцю „ Фокстрот”, вихованці якого є чемпіонами України, Європи та багатьох міжнародних змагань.

Центром виховної роботи є музей „Мистецька Львівщина”(керівник вч.Жеребецька І.Б.), фонди якого налічують 238 експонатів- картини, книги, платівки, фотографії, художнє скло, різьба. Шкільний музей - культурно-освітній осередок не лише нашого навчального закладу, а й цілого району. Пізнаючи мистецтво Львівщини, створене талановитими архітекторами, художниками, музикантами, акторами, письменниками, наш музей прагне зберегти ті пам’ятки, що творилися й плекалися у народному середовищі, передавалися від покоління до покоління, безперервно розвивалися і зберігали певні стійкі риси.

Для викладання предметів відповідно до вимог сучасної освіти з використанням інформаційо-комунікативних технологій школа потребує забезпечення технічними засобами навчання, а саме:

- мультимедійні дошки;
- проектори;
- учительські комп'ютери та ксерокси у навчальних кабінетах;
- відповідний інструментарій для навчальних майстерень.

Arenda-doma.me советуем аренду частного дома на сутки.