Освітні програми

Науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Ознайомившись з багатьма сучасними інноваційними методиками навчання, педагогічний колектив школи вирішив впровадити в освітній процес початкової школи науково-педагогічний проект «Інтелект України».
          Чому саме ми зупинилися на цьому проекті?
1.В процесі навчання впроваджуються абсолютно нові методи викладання, що дозволяє підвищити якість навчання й освіти.
2. Діти, що навчатимуться в такому класі виявляють високий рівень мотивації до навчання, сформованого якісного швидкого й усвідомленого читання, математичних здібностей, розвитку логічного мислення, пам’яті, комунікативних та життєвих компетенцій.
Навчання відбувається за апробованими інноваційними методиками науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (наказ МОН №1439 від 04.12.20014).
        Вивчаються предмети: «Навчаємося разом», «Еврика», поглиблено іноземна мова з 1-го класу (3 год. на тиждень у 1 –4 класах);
Упродовж кожного уроку в ході отримання базових знань школярі беруть участь у музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, органів дихання, застосовують рефлексуючі та релаксуючі елементи навчання. Відповідно до структури уроку у проектному класі, після 25 хвилин заняття передбачається проведення додаткової спеціальної п’ятихвилинної перерви, спрямованої на профілактику захворювань зору, постави та зняття психоемоційного напруження.
Проектний клас працює за авторськими навчально-методичними комплектами (навчальна програма, методичні рекомендації для вчителя, підручники, посібники, зошити з друкованою основою, мультимедійні засоби, аудіо-та відеоматеріали), що спрямовані на реалізацію навчально-виховних завдань Проекту і мають відповідний гриф       Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та видаються за позабюджетні кошти.
Станом на 1 вересня 2017 року щомісячна вартість навчального комплекту, не враховуючи іноземної мови – 195 грн.
За учнями, які навчаються у проектному класі, зберігається право вільного переходу до відповідного класу загальноосвітнього навчального закладу.