Обласна учнівська Інтернет-олімпіада з основ економіки

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації спільно з Львівською комерційною академією удруге провели Обласну учнівську Інтернет-олімпіаду з основ економіки, у якій взяли участь учні 10-А класу нашої школи – Наконечна Віта та Конь Руслан (вчитель економіки – Миронова М.І.).

Обласна учнівська Інтернет-олімпіада з основ економіки

Змагання проводилось у декілька етапів: Інтернет-тестування з економіки, написання наукового есе, і завершальний етап – участь у науковій конференції. У фінальній частині конкурсу Наконечна Віта виступила з доповіддю на тему “Підтримка підприємництва – пріоритет у роботі місцевої влади”, Конь Руслан – “Розбудова транспортної інфраструктури та міжнародних транспортних коридорів Львівської області”.

Обласна учнівська Інтернет-олімпіада з основ економіки

Конкурсна комісія вирішила нагородити Наконечна Віту – І місце, Конь Руслана – І місце. Вітаємо учасників Олімпіади з перемогою!