Науково-практичну конференцію на тему: «Сила живої віри на життєвому шляху Блаженного Єпископа Миколая Чернецького»

З метою формування та розвитку в учнів поваги до духовних цінностей, морально-духовного вдосконалення проведено тематичні години спілкування на тему: «Миколай Чарнецький – духовний опікун школи»

20.04.2016 р. проведено науково-практичну конференцію на тему: «Сила живої віри на життєвому шляху Блаженного Єпископа Миколая Чернецького». Учасниками конференції були: Крохмальна Ярина , уч.10-Б кл., Самотий Олександра, уч. 10-Б кл.,Гайдусь Соломія 10-А кл., Саламаха Оленка, 10-А кл., Генда Анна, уч. 10-А кл., Заболітна Марія, уч. 9-Б кл. (кер. Малиш Л.П.)