Магія театру

23 травня 2017 року до Львова завітав з гастролями Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. Учні 7-х класів (класні керівники Савчин І.М., Лебідь І.І., Кочірка О.В.) мали змогу переглянути і отримати задоволення від музичної комедії-жарту «Як наші діди парубкували» пам’яті народного артиста України А. Горчинського.

Театральне мистецтво розвиває в учнів цінні моральні та культурні якості, допомагає їм проявляти фантазію, стати уважнішими по відношенню до оточуючих. Завдяки естетичному впливу театру діти з самого дитинства починають розуміти і цінувати красу, вчаться співпереживати, фантазувати, рано стають самостійними і ростуть морально стійкими людьми.