Музей під покровом святого Флоріана

21 березня 2018р. учні 8А та 8Б класів (кл.кер. Савчин І.М., Лебідь І.І.) завітали до Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій на вулиці Підвальній, 6.

Учні познайомилися із експозицією пожежно-технічної виставки та дізналися про те, як розвивалась пожежна справа. Екскурсовод розповів про перше пожежне обладнання, захисний одяг вогнеборців та розвиток техніки пожежогасіння за сотні років.

Велика кількість фотографій, унікальних документів та експонатів допомогли учням уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочиналася на професійних засадах.

У музеї функціонує зал, присвячений пам’яті подій під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тут зібрали фотографії, документи, дитячі роботи, які в повній мірі демонструють масштаби техногенної катастрофи. Учасники екскурсії дізналися багато нової інформації про героїв з Львівського зведеного загону із ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.