Один вихідний день з життя підлітка

Сьогодні учні 8 А, 8 Б і 9 Г класів, разом з вчителями Чубінською Н.Б., Савчин І.М. і Мироновою М.І. вирушили у подорож Львовом. Головною умовою було спілкування англійською мовою. Зустрілись біля школи, обмінялись думками про виконані домашні завдання і рушили в дорогу. Спершу відвідали “Львівський музей історії релігії”. Вчителі англійської мови Савчин І.М. та Чубінська Н.Б. провели музейний урок на тему “Вплив релігії на формування традицій і культури англомовних країн.” Діти непросто виконували завдання, слухали вчителів, але самі побували у ролі працівників музею.

Після уроку ми з класом та екскурсоводом Мартою Кутною відвідали підземелля у Львівському музеї історії релігії. Мали дуже чудового екскурсовода, яка провела надзвичайну екскурсію.
Наступною зупинкою був улюблений Mc Donalds. Тут ми не тільки смачно їли, але все замовлення робили англійською. Трішки відпочивши, рушили на літургію у Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла. О 15:00 кожної неділі тут Свята Літургія англійською мовою. (Рекомендуємо всім відвідати.)
Вийшли з церкви, пройшлись мальовничими вуличками Львова і рушили на трамвайну зупинку. О 17:00 дуже втомлені, але щасливі і переповнені емоцій повернулись додому. За цей день ми зняли чудовий фільм, який незабаром покажемо.Це не просто відпочинок, а й повноцінне активне навчання.

Один вихідний день з життя підлітка