Real Life: урок англійської мови

7 березня 2018 р. учні 3-В класу разом з вчителем англійської мови Стадник Н.І. у рамках проекту “Real life” провели урок у шкільній їдальні на тему “My lunchbox” Учні складали цікаві діалоги, описували свої бутерброди. Декілька учнів відчули себе в ролі працівників їдальні.

Real Life: урок англійської мови

На уроці діти були дуже активні. Такі уроки розвивають зв’язне мовлення учнів, стимулюють учнів працювати з інтересом.

2 коментарі

1. Я як людина з вищою освітою не розумію що дають уроки в їдальні?Розумові здібності-ні,описування бутербродів тим більше…Думав куда віддавати свою дитину.Тепер знаю куди точно не віддам.Не школа а якесь “Джерело”!!!!

2. ЩЕ Б В ТУАЛЕТ ДІТЕЙ ЗАВЕЛИ УРОК ПРОВОДИТИ!!!!! ЇДАЛЬНЯ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЇСТИ А НЕ ПРОВОДИТИ ЗАНЯТТЯ! ЖАХ!