«Новий рівень стосунків: вчитель - учень»
Невимушено і цікаво, обговорюючи та дискутуючи, виконуючи практичні вправи педагоги нашої школи працювали на педагогічній раді, яка проходила з елементами тренінгу. Учителі разом з практичним психологом обговорили наступні питання: яким має бути сучасний вчитель? шляхи формування професійних та особистісних рис педагога.

Кожний учитель власними руками спробував створити з паперу силует людини, який символізував б дитину. У результаті були отримані всі різні силуети, що доводить ще раз те, що застосовувати однакові методи та прийоми до всіх учнів у сучасній школі не можливо. Потрібно рухатись разом з сучасністю та потребами дітей та суспільства.
Від усієї душі хочеться побажати педагогам терпіння, успіхів, натхнення та бажання не зупинятися на досягнутому!