Майстер-клас до Дня Матері
Мати… Матуся… Ненька… З цими словами у нас асоціюється все добре, щире, людське. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, будемо цілувати її руки, які підтримували нас у години радості і печалі. Мати – це берегиня домашнього тепла і затишку.
Ніяких благ світу не достатньо для того, щоб висловити нашу вдячність матерям. Однак є щось, що здатне передати любов і вдячність. Що ж це? Це маленький СЮРПРИЗ, виготовлений власними руками, що вмістив у собі всю нашу ласку до мами, виготовлений з любов’ю і масою позитивних думок.

11 травня 2018р. відбувся майстер-клас до Дня Матері для учнів 8А та 8Б класів (кл.кер. Савчин І.М., Лебідь І.І.) під керівництвом талановитої вчительки Н. Чубінської. Участь взяли учні, для яких значення слова «мати» є особливим. Вона – найрідніша, наймиліша, найтурботливіша людина і найкраща для кожної дитини, яка завжди поруч.
Мамо, я дякую Тобі!!!
Вітаємо усіх матерів зі святом!!!