Мандрівка 6 Б у Карпати

22 вересня учні 6-Б класу (класний курівник Єдинак І.Я.) здійснили мандрівку у Карпати.
Першою зупинкою маршруту було прикарпатське село Гошів, де у Преображенській церкві Василіанського монастиря знаходиться стародавня чудотворна ікона Божої Матері. Діти дізнались багато цікавого з історії монастиря, духовно збагатилися і мали змогу доторкнутися до чудотворної ікони.
Далі мандрівка продовжилася до селища Вигода, звідки на “Карпатському трамваї” учні попрямували екологічними та мальовничими місцинами. Відвідали центр спадщини Вигодської вузькоколійки, який був створений за підтримки Європейського Союзу.

Також учні побували в інтерактивному музеї флори і фауни. Ознайомилися з природними особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому.У музеї діти переглянули фільм про історію виникнення Карпат та Вигодської вузькоколійки. Учні побували на алеї казок, де мали можливість ознайомитися з різними дерев’яними персонажами українських казок.
Екскурсія була цікавою і залишила у серцях дітей незабутні враження.

Мандрівка 6 Б у Карпати