Екскурсія учнів 10-Б класу
5 листопада 2022 року учні 10-Б класу (кл.кер. Єдинак І.Я.) здійснили екскурсію до Мальовничих Карпат, які дивують своєю красою та загадковістю.
Скельно-печерний комплекс в с.Розгірче, унікальна пам’ятка історії та природи. Тут особлива атмосфера. Спокій і затишок надають цьому місцю особливої таємничості.
Бункер Лінії Арпада, с. Верхня Грабівниця Воловецького р-ну на Закарпатті – найбільший бункер в Україні з часів Другої світової війни. Унікальна історична пам’ятка -майже один кілометр підземних тунелів побудованих свого часу угорцями для захисту Карпат від військ радянської армії.

Збір парафіну, недопалок свічок, сухого клею та консервних банок для штурмових сірничків та окопних свічок у нашій школі триває!
Неймовірно вдячні Цимбалюк Юлії, учениці 5-Б класу (кл. кер. Моравська Н. І.), та її батькам за суттєвий внесок у збір – 25 кг парафіну, цілий ящик консервних банок та картон! Частину зібраного ми уже передали волонтерському осередку ГО “Львів_опір“.
Збір буде тривати цілий листопад, тому закликаємо учителів, учнів та їхніх батьків активно долучатися!

7 листопада 2022 року учні 6-Б класу (кл.кер. Паляниця І. І.) урочисто підняли Державний Прапор України й виконали Державний Гімн України.