Профорієнтація
Учні 9-А класу (кл.кер. Чучвера І.В.) разом з практичним психологом І.Лебідь визначали сфери своєї майбутньої професійної діяльності.
За результатами діагностики у більшої частини учнів виявлено схильності до професій за напрямами «людина-людина» та «людина-художній образ».
Пам’ятайте, що ваш правильний вибір – це ваш успіх!!! Обравши професію до душі, вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті!!! ?

"Як подбати про своє психічне здоровя!"
Як дбати про власне психічне здоров’я, щоб гідно приймати виклики і долати труднощі розкажуть учні 6-х класів.
У рамках всеукраїнського флешмобу #спільно_дбай учні разом з практичним психологом І.Лебідь виконали руханку від Світлани Ройз та лідера руху “Junior” телеведучого Олександра Педана.
Приєднуйтесь до нас! ?
Зберігаємо спокій!