Учні 7-А, 7-Б та 7-В класів (учителька біології – Бешлей З.М.) щиро вдячні кандидатові біологічних наук, доцентові кафедри зоології біологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Катерині Миколаївні Назарук за дуже цікавий та пізнавальний урок на тему “Різноманітність ссавців: яйцекладні, сумчасті, комахоїдні та рукокрилі”.

Сьогодні Уляна Козуб, програміста, Software Development Engineer у ABM Cloud, розповіла учням 7-11 класів про навички, необхідні при пошуку роботи та успішному сходженні по кар’єрній драбині:
* у чому різниця між hard skills і soft skills

Читати повністю…

Зустріч отця Миколи з учнями 5-А класу!
У 5-А класі (кл.керівник Чорна Л.М.) відбулася зустріч з отцем Миколою церкви Різдва Пресвятої Богородиці на тему: “Герой – це … Сучасні герої. Андрей Шептицький – національний герой”.

Кольоровий тиждень! Різнокольоровий понеділок!

У рамках всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в школі з 28 листопада до 2 грудня для вчителів та учнів проходить «Кольоровий тиждень» з метою створення психологічного комфорту, розвитку толерантності між усіма учасниками освітнього процесу, формування безпечного освітнього середовища.
Тиждень розпочали з РІЗНОКОЛЬОРОВОГО ?❤️??? понеділка. Учні та вчителі школи взяли участь у загальношкільній акції «Чарівні побажання».
Дякуємо усім за активність! ?
Віримо в ЗСУ! ??
Все буде УКРАЇНА! ??