Кольоровий тиждень! П'ятниця - колір синій!

П’ятниця – колір СИНІЙ! ?
День злагоди, взаєморозуміння та спокою!
Серед учнів 7-х, 9-х та 11-х класів проведено опитування «Найтолерантніший учитель», «Найсправедливіший учитель», «Найкреативніший учитель» (учні обирали серед учителів, які викладають у їхніх класах).
Перемогу здобули:
У номінації «Найтолерантніший учитель» – ВІЛЮРА СВІТЛАНА ЙОСИПІВНА! ?
У номінації «Найсправедливіший учитель» – МОРАВСЬКА НАТАЛІЯ ІЛЛІВНА! ?
У номінації «Найкреативніший учитель» – ПІКУЛИЦЬКА ХРИСТИНА ІГОРІВНА! ?
Вітаємо!!! ???
Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.
Ентузіазм, творчий підхід учителів початкової школи допомогли зробити навчальний тиждень справжнім святом для дітей!???
Кольоровий тиждень пройшов цікаво, весело, креативно!
Усім дякуємо за активну участь!
Будуть підведені підсумки. Найактивніший клас серед 1-4-х та 5-11-х отримає ГРАМОТУ та ПОДАРУНОК!??
Все буде УКРАЇНА! ???

Учні 7-Г класу (кл. кер. Пікулицька Х.І. ) долучилися до руху “Ялинка перемоги”, започаткованого Департаментом освіти і науки Львівської ОДА, та виготовили комплект ялинкових прикрас власними руками.