Захід військово-професійної орієнтації молоді!
Учні 10-Б класу (кл.кер. Єдинак І.Я.) відвідали захід військово-професійної орієнтації молоді щодо вступної кампанії у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Сухопутних військ Збройних Сил України.
Все буде УКРАЇНА! ??

Інтерактивна бесіда "Булінг: поняття, ознаки, відповідальність"
У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» та проведення тижня права практичний психолог Ірина Лебідь провела у 7-Г класі (кл.кер. Пікулицька Х.І.) інтерактивну бесіду «Булінг: поняття, ознаки, відповідальність». Учні отримали інформацію про види булінгу, причини його виникнення та наслідки; навчилися відрізняти булінг від конфлікту; дізналися, що за вчинення булінгу передбачена адміністративна відповідальність; розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування.
Закликаємо УСІХ проявляти повагу один до одного! ?
Все буде УКРАЇНА! ??

Учні 6-А класу (кл.керіаник Камінська М.Т.) активно долучилися до акції “Миколай в каиуфляжі”. Разом з учителями технології Дідич Ю.М. та Луцюк О.С. підготували обереги та маленькі ліхтарики.

Учні 4-Б класу (класний керівник Антошик О.Й) разом із батьками, братиками і сестричками напередодні свят відвідали театр ім. Марії Заньковецької та переглянули виставу ,,Різдвяна ніч‘‘.