Сьогодні учнівське самоврядування школи встановило та прикрасило новорічну ялинку. Усім бажаємо святкового настрою та спокійного завершення навчального року!

Адаптація учнів 5-х класів!
У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги усіх учасників освітнього процесу.
Одним із таких етапів є перехід учнів початкової школи у середню.
Для успішної адаптації потрібно знати кожну дитину, знати її силу і слабкості, розуміти її думки, переживання, бережно доторкнутися до її серця.
З цією метою практичний психолог Ірина Лебідь провела діагностику рівня адаптації учнів 5-х класів до навчання в середній школі.
Бережімо наших дітей, підтримуймо та допомагаймо! ??

"Андріївські вечорниці: звичаї, традиції, обряди" у 9-В класі!
У 9-В класі (кл. кер. Іванець О.В.) відбулася година спілкування “Андріївські вечорниці: звичаї, традиції, обряди”, де учні ознайомились з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обряди ворожіння.
Все буде УКРАЇНА! ??