Новорічні свята лише розпочинаються, а подарунки знаходять своїх власників ??

Учні 5-Г класу (кл.керівник Кравс К. В.) вирішили створити новорічне чудо та порадувати один одного подаруночками✨

Свято Святого Миколая – це момент віри в диво, момент віри в найкраще і дітям, як ніколи, зараз треба мати можливість доторкнутися до цього моменту! ??

Новорічний квест для учнів 4-A класу (вч.англійської мови Кравс К.В.) ??

Квест Merry Christmas and Happy New Year!

Ми не повинні лишати свята наших дітей, адже захисники й захисниці України як раз таки борються за те, щоб наше життя тут продовжувалося!??☃️

У п’ятницю, 16 грудня, у школі відбувся різдвяний ярмарок, у якому взяли участь учні 1-х, 2-х, 5-х, 7-х, 9-х класів. Цілий день школярі продавали смаколики, іграшки, власноруч виготовлені прикраси , наліпки, картини. Усі виручені кошти підуть на облаштування бібліотеки та закупівлю нової літератури!

Щира подяка батькам, учителям та учням! ??
Разом – ми сила!
Все буде УКРАЇНА! ??