Сьогодні у 6-Б класі (кл. кер. Паляниця І. І.) відбувся різдвяний квест ,, Наші звичаї та традиції “. Діти розповідали про Різдво в Україні, колядували, брали участь у різноманітних конкурсах. Весело провели останній день навчання у цьому семестрі.

Попри сирени, замінування та відсутності світла учням 1-А класу (уч. Потюк О.) вдалося привітати своїх рідних з Новим 2023 роком і Різдвом Христовим.
Діти подарували Новорічну казку,майстерно зігравши ролі улюблених героїв казок. Запалювали веселими англійськими піснями та бадьорими танцями. Підростають нові таланти школи.

Під Новий рік чудеса трапляються!
З учнями 4-Б класу (кл. кер. Антошик О.Й.) було проведено ,,Шоу фокусів та ілюзій‘‘. Діти з цікавістю спостерігали за іллюзіаністом, та із задоволенням приймали активну участь у фокусах.

Радісне завершення навчального семестру у 2-В класі (вч. Турянська Г. Я.).
Такі миті безцінні??
Слава Богу та ЗСУ, що наші дітки мали змогу навчатись офлайн у школі.

Різдво приходить, щоб навчити нас , як знайти радість дарувати щастя та радість бути добрим. Під таким гаслом у 8-Г класі (кл. кер. Біжко Л. Я.) відбулася година спілкування на тему ” Різдвяні традиції українського краю”, де діти розповіли учням , які приїхали до нас з інших областей, про галицькі традиції святкування Різдва.