Майстер-клас із написання писанки в 3-В класі!
«У світі доти існуватиме любов, доки люди малюватимуть писанки” ?
На майстер-класі учні 3-В класу (кл.кер. Крилишин Л.П.) ознайомилися із значенням символіки написання писанки, а саме крапанки. Бо згідно з легенди – це сльози Матері Божої. Коли її Син був розпʼятий на хресті, то в Неї капали сльози, і це якраз у вигляді тих крапанок писали писанки.
Все буде УКРАЇНА! ??

Бібліотечний урок-вікторину в 1-Г класі "У світі казок"
Книга? – ключ до розвитку дитини.
У Міжнародний день дитячої книги, яке приурочене до дня народження відомого казкаря світу, Г.Х.Андерсена, учні 1-А класу (кл.кер. Потюк О.М.) провели цікавий пізнавальний бібліотечний урок-вікторину “У світі казок”. Вони відвідали шкільну бібліотеку, пригадували прислів’я і вислови про книгу, відгадували загадки, переглядали дитячі книги і відгадували назви казок із прочитаних уривків.
Діти молодці! ?

Майстер-клас з виготовлення писанки в 5-А класі!
Невід’ємним атрибутом Великодніх свят є писанка. Це щось чарівне, радісне, весняне… Це щось таке, що хочеться мати, що веселить око, що сповнене змісту, символів…
Існує безліч варіацій на тему виготовлення писанок. Учні 5-А класу (кл.кер. Чорна Л.М.) навчилися виготовляти (набивати) писанки з вовни. Під час проведення майстер класу були створені цікаві образи ?
Все буде УКРАЇНА! ??

Підняття Державного Прапора України!
Новий навчальний тиждень розпочинаємо з підняття Державного Прапора України
Дякуємо учням 7-Б класу (кл.кер. Жеребецька І.Б.) за продовження ініціативи??