#proпрофесії 5-А клас
Важко уявити наше життя без медицини. Лікар – найвідповідальніша професія в світі. Кожного дня лікарі рятують мільйони життів.
У 5-А класі (кл.кер. Чорна Л.М.) відбулась зустріч з лікарем-бабусею учня Максимців Б.І. Під час зустрічі діти навчилися вимірювати частоту пульсу, обговорили важливі проблеми щодо збереження здоров’я.

#proпрофесії 4-Г клас
Як допомогти дітям обрати ту сферу діяльності, яку вони захочуть освоювати після школи ??
Відбулася зустріч учнів 4-Г класу (кл.кер. Шмигельська О.О.) з Валерієм Акіндіновичем, батьком Легчанова Івана, котрий дуже цікаво, у доступній формі розповів дітям про професію футбольного тренера⚽️.
Діткам було дуже цікаво, кілька дітей виявили бажання ближче познайомитися саме з тим футбольним клубом?.