#proпрофесії 11-А клас
Психолог як і педагог несе добре, позитивне, сіє в душах дітей зерна любові та добра! Основне завдання психолога — слухати. Саме так.Хороший психолог не дає жодних порад, не має готових рішень, не вчить і не примушує ні до чого. Він просто дає можливість людині виговоритися, поплакати чи навіть посміятися — усе що завгодно, аби «пацієнт» сам знайшов відповіді на свої питання та розплутав клубок власних проблем. Про особливості
професії практичного психолога розповіла учням 11-А класу (кл.кер. Гладун С.Б) мама-психолог Барановська Марта.
Дякуємо за цікаву розповідь!

#proпрофесії 11-А клас
Будь-яка професія має величезний набір характеристик, основні з яких варто дослідити кожному, хто постає перед вибором професії. Про особливості професії інспектор розповіла мама учениці Когут Ганни п. Юлія Когут, головний державний інспектор відділу адміністрування підприємств виробничої сфери.
Щиро дякуємо за цікаву розповідь!

#proпрофесії 11-А клас
Спробуй змінити світ на краще! Соціальна робота – одна з тих професій, яка підтримує людину тобі, коли вихід самотужки їй не вдається знайти. Про особливості роботи соціального працівника розповіла учням 11-А класу (кл.кер.Гладун С.Б.) п. Галина Руська, соціальний працівник Сихівського відділення соціальної допомоги.

Учні 7-А класу переглянули виставу «Сватання на Гончарівці» у театрі ім. М. Заньковецької.
Доторкнутись до наших традицій, зануритись у вир запальних танців, дотепних жартів, емоцій та почуттів, вдихнути на повні груди українського духу мали нагоду учні 7-А класу (кл.кер.Антощук І.І.), переглянувши виставу «Сватання на Гончарівці» у театрі ім. М. Заньковецької ?.
«Любов – то любов, а скрині, а багатство, а худоба?… А гарбузи на городі ще не перевелись..!»

Активні вихідні в 9-Б класі!
Активні вихідні: пізнаємо Львів ?
Учні 9-Б класу (кл.кер. Кисельников В.В.) провели прогулянку містом. Вшанували пам’ять героїв Небесної сотні, піднялися на Лису гору, дізналися нове про історію та центр Львова. Всі отримали позитивні емоції та заряд для нового навчального тижня.

#proпрофесії 2-А клас
Хто в дитинстві не мріяв бути ветеринаром? Мабуть, лише ті, у кого не було домашньої тваринки. Сьогодні Юрій Свистун, батько учениці 2-А класу (кл. кер. Новосядла І. Б.), розповів дітям саме про цю професію. Малеча переглянула презентацію і довідалася про цікавинки з життя тварин. Пишаємося нашими батьками!

#proпрофесії 1-А клас
Для дітей найцікавіша книжка та, у якій є багато ілюстрацій ?️. А це все праця художника. Учні 1-А класу (кл.кер. Потюк О.М. ) ознайомились із професією художника-графіка ??‍?. Пан Ігор Баран не лише розповів про тонкощі своєї роботи, але й показав як виконується ліногравюра. Першокласники самостійно спробували друкувати картини на великому станку ?️.

#proпрофесії 1-А клас
Хто ж такі геодезисти? ?️
Про цю професію дізнавались учні 1-А класу (кл.кер.Потюк О.М.) від батька п. Юрія Михаця. Діти із захопленням слухали розповідь про карти та форми і розміри Землі. Із цікавістю досліджували як утворюються гори ⛰️ та задавали безліч питань щодо утворення різних типів вулканів?

#proпрофесії 5-Б клас
Як отримати «хімічний світлофор» чи «зубну пасту для слона», як виглядає «хімічна змія» – такими цікавинками своєї професії захоплювала учнів 5-Б класу (кл.кер. Моравська Н.І.) мама Єдинака Данила – вчитель хімії Єдинак І.Я.

#proпрофесії 5-Б клас
«Вдало вибери професію, вклади в неї душу, тоді щастя само тебе відшукає», з такими словами провела зустріч з учнями 5-Б класу (кл.керівник Моравська Н.І.) українська співачка, мама учня Човника Юрія, а тепер ще й волонтер- Ірина Федишин.