Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
- Макогін Марія 11-Б клас – І місце з української мови та літератури (вч. Михальська М.В.)
- Ткач Діана 10-А клас – І місце з української мови та літератури (вч. Ткач І.Є.),
- Заболітна Марія 9-Б клас І місце з української мови та літератури (вч. Саєнко І.Я.)
- Шевчук Олена 6 клас – І місце з математики (вч. Грень Г.Ю.)
- Павлисько Анастасія 7 клас – І місце з математики(вч. Липа І.І.)
- Бугрій Богдан 10-А клас – ІІ місце з математики (вч. Скабара Т.В.)
- Брич Іван 10-А кл. – ІІ місце з інформатики (вч. Кожан Л.В.)
- Бугрій Богдан 10-А клас – ІІ місце з фізики (вч. Борщевський А.І..)
- Герчанівська Вікторія 9-А клас-ІІ місце з фізики (вч. Камінська М.Т.)
- Дік Максим 9-В клас – ІІ місце з трудового навчання (вч. Панасюк Я.С.)
- Генда Анна 10-А клас – ІІ місце з хритиянської етики (вч. Малиш С.М.)
- Хайр Джуліан 8-Вклас – ІІІ місце з хритиянської етики (вч. Малиш С.М.)
- Роневич Софія 11-Б клас –ІІІ місце з технологій (Дідич Ю.М.)
- Зимницька Людмила 11-Б клас – ІІІ місце з інформаційних технологій (вч. Федека О.І.)
- Генда Анна 10-Акл. IІІ місце з інформаційних технологій (вч. Любчак І.О.)
- Бугрій Христина 8 клас-І місце з географії ( вч. Іванець О.В.)
- Фоловко Павло 11 клас-ІІІ місце з хімії (вч. Чучвера І.В.)
Переможці конкурсів у 2015-2016 н.р.
- Чубінська Анастасія, 7-Г кл. дипломант XVI Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (уч. Кунтій О.С.) у номінації «Авторська пісня».
- Заболітна Марія, 9-Б кл. дипломант XVI Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (уч. Гладун С.Б.) у номінації «Читці».
- Чубінська Анастасія, 7-Г кл. І місце у Міському молодіжному конкурсі «Львів: з минулого у прийдешнє…» (уч .Падалка М.Є.)
- Тимецька Анна, 7-А кл.,ІІІ місце у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя» (уч. Петрів Т.В.)
- Бенцак Галина, 8-В кл., призер районного конкурсу виразного читання із зарубіжної літератури «І в серці слово озоветься» (уч. Глібовецька Є.І.)
- Іванова Софія, 7-Б кл., призер районного конкурсу виразного читання із зарубіжної літератури «І в серці слово озоветься» (уч.Жеребецька І.Б.)
- Везденко Максим, 11-Б кл. переможець у стрільбі з пневматичної зброї (уч. Шевчук А.М.)
- Хайр Анна, 9-В кл., ІІ місце у районному етапі VI Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка (уч. Подоляк І.В.)
- Іванова Софія 7-Б кл., ІІІ місце у районному етапі VI Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка (уч. Ільчишин Г.С.)
- Покора Андрій, 5-А кл., ІІІ місце у районному етапі VI Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка (уч. Моравська Х.Й.)
- Дудик Єлизавета, 8-Б кл., ІІІ місце у районному етапі VI Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Т. Шевченка (уч. Моравська Х.Й.)
- Дем’ян Софія, 5-Б кл. переможець у районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (уч. Хованець М.М.)
- Нога Марта, 9-Б кл. переможець у районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (уч. Саєнко І.Я.)
- Якимишин Галина, 11-Б кл. ІІІ місце у районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (уч. Михальська М.В.)
- Гупало Ольга.3-А кл. ІІІ місце у районному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (уч. Михальська М.В.)
- Ткач Ірина Євгенівна, ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року» у 2015 році» у номінації «Класний керівник 10-11 кл.»