Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Учні 6-11 класів СЗШ № 90 взяли активну участь у ІІ етапі предметних олімпіад. За підсумками роботи районного та міського журі призерами стали такі учні

1. Бешлей Анастасія 7-Б клас – І місце з української мови та літератури (вч. Хованець М.М.)
  2. Брич Іван 11-А клас – ІІІ місце з української мови та літератури (вч. Ткач І.Є.)
  3. Бугрій Христина 9-Б клас ІІІ місце з української мови та літератури (вч. Моравська Х.Й.)
  4. Бугрій Богдан 101-А клас – ІІІ місце з математики (вч. Скабара Т.В.)
  5. Яворівський Тарас 9 клас – ІІІ місце з інформаційних технологій (вч. Федека О.І.)
  6. Павлисько Анастасія 8 кл.- IІ місце з інформаційних технологій (вч. Кожан Л.В.)
  7. Чубінська Анастасія 8-Г клас – І місце з німецької мови (вч. Микієвич А.Я.)
  8. Бугрій Христина 9-Б клас – ІІІ місце з фізики (вч. Федорова В.І.)
  9. Герчанівська Вікторія 10-А клас – ІІ місце з економіки (вч. Миронова М.І.)
  10. Романишин Іван 11-А клас – ІІІ місце з історії (вч. Ключка Л.М.)
  11. Сидір Вікторія 8 клас – ІІІ місце з географії (вч. Корницька Н.Г.)
  12. Козицька Руслана 8 клас – ІІІ місце з біології (вч. Вілюра С.Й.)
  13. Генда Анна 11-А клас – ІІ місце з технологій (вч. Дідич Ю.М.)
  14. Рак Роман 9-В клас – ІІ місце з трудового навчання (вч. Аракельян О.А.)
  15. Мироненко Юлія 9 клас – ІІІ місце з хритиянської етики (вч. Малиш С.М.)
  16. Заболітна Марія 10-Б клас – ІІ місце з хритиянської етики (вч. Крилишин Л.П.)

Результати участі учнів школи №90 у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з 2008 до 2017 року наведено ТУТ.