Тому його дослідження викликало неабиякий інтерес в учнів 7-А класу (вчитель Мирослава Камінська) При вивченні механічного руху по колу цікаво було дізнатися як рухаються різні точки колеса та як напрямлена швидкість при русі по колу. А дитячі каруселі також можуть бути “фізичним” приладом . Цікаво та пізнавально пройшов урок

Тренінг "Мистецтво спілкування"
Ефективне спілкування — це не тільки передача інформації. Важливо вміти не тільки говорити, а ще й уміти слухати, щоб зрозуміти, про що говорить співрозмовник.
Під час тренінгу “Мистецтво спілкування” учні 8-А та 8-Б класів разом з тренерами Центр соціальних послуг Джерело Орестом Гриновцем та Юлією Яворською обговорювали як взагалі люди можуть спілкуватись між собою, ділились з ким їм легко комунікувати, а з ким трішки складніше. Також учні мали змогу практично використати знання, що отримали на занятті під час виконання вправи “Комунікація в етюдах”, де за допомогою слів, міміки та жестів демонстрували ситуацію, описану в завданні.
Цікаво!Корисно!Ресурсно!

Пам’ятати про власну безпеку. Бути обачними, уважними, спостережливими, а отже здоровими і неушкодженими.
Про це говорили під час тренінгу “Мінна безпека” з учнями 4-А класу (класний керівник Світлана Стадник). Читати повністю…