Співпраця з батьками

Поїздка з учнів і  батьків у дельфінарій
30 грудня 2021 року Мойса Ірина провела у 5-Б класі (кл.кер. Паляниця І.І.) майстер-клас “Оформлення новорічних кексів”.

13 жовтня 2021 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць незалежності й територіальної цілісності України учні 9-Б , 9-В класів урочисто підняли Державний Прапор України й виконали Державний Гімн України. До заходу долучилися учасники АТО/ООС, батьки наших учнів: Тимошенко Катерини та Сидорака Дмитра.

Засідання ініціативної групи з написання стратегії розвитку школи із залученням батьків.

Зустріч-бесіда учнів 1-В класу (кл.кер. Турянська Г.Я.) з мамою-сімейним лікарем.

Екскурсії учнів 4-Г класу (кл.кер. Потюк О.М.) разом з батьками старовинним Львовом та у Ведмежий притулок.

09.10.2021 року батьки учнів 5-А організували і провели цікаву, пізнавальну і смачну екскурсію до міні-пекарні “Еко Татко” в с.Шегині.
Діти цікаво провели час, дізналися більше про борошно та тісто, відкрили для себе секрети і традиції випікання Хліба.4-Б клас (кл.кер. Грудка С.В.). Екскурсія замками Львівщини, квест “У пошуках Львівських левів” .