Наказ “Про створення динамічних груп для проведення самооцінювання за напрямом “Система оцінювання здобувачів освіти” та “Педагогічна діяльність працівників школи””

Наказ “Про проведення комплексного самооцінювання ефективності функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі у 2021-2022 н.р.”

Результати анкетування учасників освітнього процесу

Результати анкетування

Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти за результатами проведення самооцінювання (за напрямами 1,4)

Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти за результатами проведення самооцінювання (за напрямом 2).

Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти за результатами проведення самооцінювання (за напрямом 3)

Наказ Про результати самооцінювання освітнього середовища та управлінських процесів закладу освіти

Наказ Про результати самооцінювання роботи школи за напрямом “Педагогічна діяльність педагогічних працівників”.

Наказ Про результати самооцінювання роботи школи за напрямом “Система оцінювання результатів навчання учнів”.

Аналіз проведеного анкетування про якість освіти та комунікації в кшолі серед учнів, пропозиції щодо покращення освітнього процесу

Аналіз проведеного анкетування про якість освіти та комунікації в кшолі серед учителів, пропозиції щодо покращення освітнього процесу

Аналіз проведеного анкетування про якість освіти та комунікації в кшолі серед батьків, пропозиції щодо покращення освітнього процесу