Педагогічна діяльність вчителів

Учителі школи постіно підвищують свій професійний рівень і педагогічну майстерність,

обираючи різні види, форми і напрямки навчання.

Своїми знаннями діляться з колегами.

Спільнота  учителів-філологів. Тренінг "Практичний кейс. Впровадження методів критичного мислення. Хто? Що? Чому?". Обговорили технології та стратегії розвитку критичного мислення школярів, виконали ряд практичних завдань, генерували ідеї щодо методів та прийомів критичного мислення на уроках словесності.

Досвідом поділилася вчитель Коваль Наталія Михайлівна.

Спільнота  учителів біології та хімії. "Додатки Google в діяльності вчителя. Використання онлайн-ресурсів для організації дистанційного навчання".

Досвідом поділилися: Учитель Чучвера Ірина Венедиктівна:"Використання онлайн-дошки Padlet під час викладання хімії та біології".
Учитель Єдинак Іванна Ярославівна: "Lviv Open Lab".
Учителі Козловська Наталія Дмитрівна, Вілюра Світлана Йосипівна: "Флеш-картки".

Спільнота учителів історії, географії та християнської етики. Воркшоп "Модельна навчальна програма №70, інтегрований курс: досліджуємо історію, суспільство та екологічні питання мого регіону".

Спільнота вчителів іноземних мов. Зустріч-дискусія на тему нещодавно прослуханого вебінару Наталії Власової "Формування soft skills через упровадження концепції НУШ у середній і старшій школі". Після поставленої проблематики зустрічі були розглянуті концепції “жорстких” та “м’яких” навичок. У процесі  дискусій та дибат були узгоджені практичні медоди  їх розвитку у вивченні іноземних мов. Також, було зазначено, що розвиток STEM, STEAM та STREAM-освіти представляє велику цінність у навчанні. (Саме ці напрями лежать в основі концепції НУШ. При цьому вказані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а в комплексі. Велике значення має практичне застосування отриманих знань.) Інтегровані уроки крізь призму навчальних тем несуть дітям практичний досвід і правдиву потребу навчатися та рухатися вперед. Наприкінці зустрічі-дискусії  вчителями  були спроектовані та презентовані дві частини інтегрованого уроку, що поєднали одночасно вивчення мови та мистецтво, малювання, що являється елементом STREAM-освіти.

Спільнота вчителів естетичного циклу і трудового навчання.  "Комп'ютерна грамотність педагога". Обговорили, як можна використовувати можливості Zoom, щоб зробити відео-уроки більш привабливішими, різноманітними, цікавими для учнів та  змістовними для вчителів.

Досвідом поділилася вчитель Дідич Юлія Миколаївна

Спільнота вчителів іноземних мов. Онлайн-зустріч "Сучасні засоби та інструментарій дистанційного навчання".

Спільнота учителів початкових класів.

Досвідом поділилися:

Учитель Потюк О.М. провела  практичні заняття на тему «Критичне мислення – одне з наскрізних умінь ключових компетентностей  НУШ», використовуючи метод Едварда де Боно «Технологія конструктивного і креативного мислення «Шість капелюхів мислення".

Турянська Г.Я. виступила співдоповідачем і організувала  тренінг "Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі НУШ". Під час заняття  учителі практикували  LEGO технології. Саме ці технології - сучасний засіб навчання дітей. Під час роботи із цеглинками вчителі можуть постійно черпати з них нові ідеї, які дозволяють привернути і утримувати увагу учнів під час уроків.

Презентація «Ранкові зустрічі» , підготовлена і представлена  Стадник С.П. містила інформаційний методичний матеріал, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Запропоновані педагогом практичні завдання спрямовані на формування ключових компетентностей молодших школярів .