Заходи національно-патріотичного спрямування

Відзначення Дня Соборності України: учні 9-В класу (кл.кер. Бациц О.М.) зняли відео на тему: “День Соборності: навколо яких цінностей єднатися”,  учні 7-Г класу (кл. кер. Біжко Л.) підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України; учні 9-А класу (кл.кер. Ткач І.Є.) підготували літературно-музичну композицію “Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг”; у 8-А класі (кл. кер. Чучвера І. В.) відбулася година спілкування на тему: “Одна єдина соборна Україна”.

17 січня 2022 р. учні 6-В класу (кл.кер. Подоляк І.) урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України!

10 січня 2022 р. учні 7-В класу (кл.кер. Мукан М. В.) урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України!

24 грудня 2021 року Софія Голуб, учениця 9-А класу, членкиня Національної скаутської організації України “Пласт”, врочисто передала Вифлиємський вогонь миру вчителям та учням нашої школи.

20 грудня 2021 р. учні 7-А класу (кл.кер. Глібовецька Є. І.) урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України!

13 грудня 2021 р. учні 8-Б класу (кл.кер. Сидорак М. М.) урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України!

8 грудня 2021 р. військовослужбовці 80 ОДШБр провели Урок мужності для учнів 6-Г класу (кл. кер. Пікулицька Х. І.), 10-А класу (кл. кер. Гладун С. Б.) та 10-Б класу  (кл. кер. С. Й. Вілюра): початок війни, оборона Луганського аеропорту, надання домедичної допомоги, необхідність вміти зорієнтуватися у кризових ситуаціях у мирному житті.

Виховний захід “За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ” до Дня Збройних Сил України провели 06 грудня 2021 року учні 7 – В класу (кл. кер. Мукан М. В.).

Привітання в. о. директора Анатолія Борщевського захисників України з Днем Збройних Сил України.

Привітання учнів з Днем Збройних Сил України.

Захід організували Шевчук А. М., учитель предмету “Захист України”, та Пікулицька Х. І., педагог-організатор.

З метою відзначення Дня Збройних Сил України учні 8-А класу (кл. кер. Чучвера І. В.) підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України.