Дякуємо захисникам і захисницям України за кожен новий день, за можливість жити і навчатись. Ви найкращі! Хай береже вас Бог!
Читати повністю…

Доброчесність – основа для формування здорового суспільства, суспільства де дотримуються встановлених правил і моральних норм. У рамках проєкту “Прозора школа” на годині спілкування “Доброчесність у повсякденному житті” учні 8-А класу (класний керівник Ірина Антощук) поглибили знання про доброчесність, обговорили важливість дотримання цінності доброчесності у повсякденному житті, зв’язок доброчесності та успіху. Доброчесні вчинки може і має робити кожен !

Щира подяка учням, батькам, учителям за неймовірну щедрість і солідарність. Ваша участь в благодійній акції СПІЛЬНОБОКС для Збройних Сил України спільно з волонтерською організацією «Разом на передовій» свідчить про глибоку турботу та велике серце. Ваш внесок допомагає тим, хто захищає нашу країну і робить життя наших військових кращим!
Перемога за нами!
Слава Україні!