Міні-проєкти від учнів 2-Б класу "Що для мене рідна мова?"
Мелодійна та неповторна українська мова, золота скарбниця народної душі. Загадки, прислів’я, цікаві факти про мову, вислови відомих людей – збагатили знання дітей про значення мови у житті людини. Учні 2-Б класу (класний керівник Світлана Грудка) створили міні-проєкти “Що для мене рідна мова?” Сім’я, рідна домівка, символ Батьківщини, зброя, боротьба, перемога – це думки наших другокласників.

Учні 5-Б класу розвивали свій окомір разом із вчителем математики Аллою Котій. Цікаво вивчили тему та поласували смачною піцою

Життя пластунів у Львові насичене та сповнене приємних емоцій.
На базі нашої школи відбувся захід під проводом Львівського міського осередку Пласту на якому діти слухали цікаві гутірки про роботу Пласту, Пластові Улади та діловодство.
Якщо ти прагнеш до саморозвитку і тобі близька пластова ідея та цінності – ти можеш долучитися до Пласту в будь-якому віці