Під львівськими вулицями захована ціла система підземель, ходів, тунелів чи просто підвалів. Вони покриті особливою, загадковою атмосферою. Під час екскурсії учні 6-А класу (класний керівник Людмила Чорна) поринули у давню середньовічну атмосферу підземного Львова, спустилися у потаємні підземелля, які подарували нові гострі відчуття та фантастичні емоції

Розпочали новий семестр з традиційного підняття Державного Прапора України, символу нашої єдності та патріотизму.
Продовжили ініціативу учні 7-А класу (класний керівник Мирослава Камінська)
Разом ми сила!

Розвиваємо пізнавальні і творчі навички на уроках «Пізнаємо природу. Моя планета Земля» (учителька Світлана Вілюра). Учні 5-А класу підготували навчальні проєкти, успішно презентували їх. Зробили висновок: щоб дізнатися більше про природу, слід використовувати довідкову та науково- популярну літературу, атласи, визначники, хрестоматії, критично мислити, орієнтуватися в інформаційному просторі.

Читати повністю…